Kobiecości

Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwestra!

Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwestra!
Informacja prasowa Warszawa, 6.12.2019 r. Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwestra! Świat Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest pełen piękna,

Informacja prasowa
Warszawa, 6.12.2019 r.

Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwestra!

Świat Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest pełen piękna, finezji i wdzięku. Kolekcja Wiktorii Gąsiewskiej dla marki, na sezon jesień-zima 2019/2020, zdobędzie serce i szafę niejednej z Was. To doskonała propozycja na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia oraz karnawał. Różnorodność krojów, tkanin i kolorów sprawia, że każda z Was znajdzie model idealny dla siebie. Sprawdźcie same!

Nowe sukienki to ultramodne fasony zaprojektowane z myślą o kobietach, które nie boją się, podkreślać atutów swojej sylwetki wzorem i krojem. Dominuje róż, czerwień i zieleń, zarówno w monochromatycznych wersjach, jak i tych wzorzystych – królują kwieciste i zwierzęce printy. Dodatkowo, możemy Wam już zdradzić, iż pojawi się kilka modeli sukienek – kwintesencja wyrafinowania, które zrobią na Was ogromne wrażenie!
Warto wiedzieć, że w projektach zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły, aby każda kobieta, która ośmieli się je założyć, czuła się jak gwiazda! Nadchodzący sezon świąteczny, sylwestrowy i karnawałowy to idealna okazja, aby postawić na niepowtarzalne stylizacje.
Kolekcja Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz
na stronie internetowej już od 6 grudnia!
Więcej informacji na www.sugarfree.pl

Sugarfree w Twoim mieście!
Marka chce być jak najbliżej swoich klientów, dlatego nieustannie otwieramy nowe sklepy Sugarfree & Cardio Bunny w kolejnych miastach w Polsce!

Najbliższe otwarcia:
6.12 – Legnica, ul. Galeria Piastów Najświętszej Marii Panny 9/ lok 1.20
7.12 – Bielsko-Biała, Galeria Sfera, ul Mostowa 2/106
14.12 – Częstochowa, Galeria Jurajska, al. Wojska Polskiego 207
Adresy pozostałych sklepów znajdziecie na: www.sugarfree.pl/contact

A to już wiesz?  Piękne stopy na wakacje – pozbądź się halluksów!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy