Kobiecości

RED LIPSTICK MONSTER

RED LIPSTICK MONSTER
Informacja prasowa Warszawa, 19 września 2017 r. RED LIPSTICK MONSTER ZAPRASZA NA PREMIERĘ KOSMETYKÓW KAT VON D! GRA MIEJSKA Z FINAŁEM W PERFUMERII SEPHORA W

Informacja prasowa
Warszawa, 19 września 2017 r.

RED LIPSTICK MONSTER ZAPRASZA NA PREMIERĘ KOSMETYKÓW KAT VON D!
GRA MIEJSKA Z FINAŁEM W PERFUMERII SEPHORA W WARSZAWSKIEJ ARKADII

Red Lipstick Monster, największa polska blogerka, którą uwielbia sama Kat Von D, zaprasza wraz z SEPHORA na przedpremierę fenomenalnych kosmetyków makijażowych Kat Von D do warszawskiej Arkadii! W ramach gry miejskiej RLM objedzie centrum Warszawy rock-and-rollowym vanem, będzie też okazja wygrać kosmetyki Kat Von D, wziąć udział w konkursach i zrobić sobie selfie z Red Liptick Monster i Ekskluzywnym Menelem, który poprowadzi czwartkowe spotkanie w SEPHORA. Już 21 września kosmetyki dostępne będą online na www.sephora.pl i we flagowej perfumerii sieci SEPHORA w warszawskiej Arkadii, a od 29 września marka Kat Von D zawita we wszystkich perfumeriach SEPHORA.

20 i 21 września Red Lipstick Monster rusza w Warszawę rock-and-rollowym vanem i zaprasza na przedpremierę marki Kat Von D Beauty – kultowej marki makijażowej słynącej z trwałych, mocno napigmentowanych kosmetyków w pełnej gamie kolorów, od drapieżnych po stonowany nude. Na przystankach trasy słynna blogerka ukryje paczki kosmetyków, które fani będą mogli odnaleźć i wygrać dzięki wskazówkom na Instagramie RLM. Dodatkowo, na pierwszych fanów, którzy dotrą do wskazanego miejsca, czekać będą prezenty od SEPHORA! Główne wydarzenie odbędzie się w strefie Kat Von D ustawionej przed flagową perfumerią SEPHORA w warszawskiej Arkadii, 21 września od godziny 14:00. To tutaj znaleźć będzie można pierwsze w Polsce podium z kosmetykami marki. Tego samego dnia ruszy też sprzedaż w sklepie internetowym SEPHORA.

Konkursy i testowanie w strefie Kat Von D w Arkadii
Kat Von D i RLM zaprzyjaźniły się podczas czerwcowej konferencji prasowej zorganizowanej przez SEPHORA w Zamku Królewskim. Kat Von D od razu zwróciła uwagę na wyrazistość polskiej blogerki i doceniła jej odważny look. Zaowocowało to spotkaniem 1-na-1 tych dwóch nieszablonowych osobowości. Teraz Red Lipstick Monster zaprasza wraz SEPHORA na grę miejską i przedpremierę marki Kat Von D Beauty do Arkadii. Śledźcie Instagram @SephoraPolska i @RedLipstickMonster oraz profile na Facebooku – znajdziecie tam dokładne informacje o trasie, którą rockandrollowy van odbędzie po Śródmieściu Warszawy. Przystanki przewidziane są m.in. na Placu Zbawiciela, na ul. Emilii Plater pod Pałacem Kultury, na ul. Dobrej i na ul. Karowej.

A to już wiesz?  Kolagen – fakty i mity

21 września spotkanie przed Arkadią poprowadzi Ekskluzywny Menel. Wśród atrakcji autografy, selfie, okazja do testowania kosmetyków Kat Von D i aż trzy tury specjalnego konkursu makijażowego dla miłośniczek odważnych stylizacji. Trzy główne nagrody to duże zestawy kosmetyków Kat Von D Beauty, a wszystkie uczestniczki konkursów otrzymają atrakcyjne upominki od marki.

____________________________________________________________________________________
SEPHORA to najbardziej innowacyjne i inspirujące perfumerie w Polsce. Firma, będąca obecnie największą siecią perfumerii na świecie, z ponad 2000 punktami sprzedaży w 33 krajach, powstała w 1969 roku we Francji. Od 1999 roku jest obecna na polskim rynku, na którym posiada 95 perfumerii w największych miastach. Sephora, rozpoznawalna wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakterystycznych czarno-białych paskach, oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków – perfum, produktów do makijażu oraz pielęgnacji, w sumie kilkanaście tysięcy różnych produktów.

SEPHORA jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych. W sektorze perfum i kosmetyków do grupy należą takie marki jak Parfums Christian Dior, Guerlain czy Parfums Givenchy, w segmencie mody i wyrobów skórzanych m.in. Louis Vuitton, Kenzo, Givenchy, Fendi i Marc Jacobs. Wśród win i alkoholi do grupy należą np. Moët & Chandon czy Hennessy, zaś w kategorii zegarków i biżuterii – TAG Heuer, Zenith, Hublot oraz De Beers Diamond Jewellers Limited. Dzięki przynależności do grupy LVMH, Sephora współtworzy i dekoduje nowe trendy w świecie urody i mody. Z Sephora każdy nowy sezon jest jeszcze bardziej ekscytujący!

Więcej informacji na temat firmy i sklep internetowy www.sephora.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy