Kobiecości

Awangardowa GATTA na pokazie MMC

Awangardowa GATTA na pokazie MMC
Informacja prasowa Warszawa, 5 czerwca 2018 r. W upalny, wiosenny wieczór – 4 czerwca – w warszawskiej Królikarni odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu MMC.

Informacja prasowa
Warszawa, 5 czerwca 2018 r.

W upalny, wiosenny wieczór – 4 czerwca – w warszawskiej Królikarni odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu MMC. Ekstrawaganckie propozycje na sezon jesień-zima 2018/2019 uzupełniła GATTA. Modelki prezentowały m.in. w jednej stylizacji dwie zupełnie różne rajstopy. Marka od lat partneruje projektom Rafała Michalaka i Ilony Mayer.
Dla MMC najważniejsza jest konsekwencja – nie podążają za trendami, są wierni swojemu stylowi, wypracowywanemu przez lata. Moda MMC to wysokie krawiectwo zestawione ze sportowym stylem, ograniczona paleta barw i puryzm formy. W najnowszej kolekcji nie zabrakło dużych puchówek, stanowiących znak rozpoznawczy marki. Kraciaste płaszcze i obszerne marynarki z puchowymi kapturami, zestawione zostały z oversize’owymi koszulowymi sukienkami.
Te awangardowe stylizacje pokazu, jak zwykle uzupełniły skarpetki i rajstopy marka GATTA. W większości stylizacji wykorzystano klasyczne, czarne rajstopy, które w sezonie jesień-zima 2018/19 stanowić będą absolutny must-have w szafie każdej fanki mody. Do botków za kostkę dobrano szare, cienkie, rajstopowe skarpetki. Również w sylwetkach męskich wykorzystano szare skarpety. Mocnym elementem stylizacji pokazu było także zestawienie cienkiej, czarnej rajstopy na jednej nodze, z czerwoną kryjącą na drugiej. Ten zabieg podkreślił ekstrawagancję kolekcji.
Cieszymy się, że marka Gatta od lat z nami współpracuje i wspiera nasze pokazy. Podobnie było podczas prezentacji najnowszej kolekcji. Dzięki temu partnerstwu stylizacje mogą być pełne. Tym razem uzupełnione zostały nie tworzonymi specjalnie dla nas modelami rajstop, ale ogólnie dostępnymi w Gattcie – mówi Rafał Michalak z duetu MMC.
Gatta wspiera MMC od lat. Stylizacje pokazu najnowszej kolekcji duetu pozwoliły pokazać klasyczne rajstopy Gatty w nowatorskich awangardowych stylizacjach. Jesteśmy zachwyceni efektem! – dodaje Małgorzata Barton – Brand Manager marki Gatta.
Na pokazie pojawiło się szerokie grono gwiazd i entuzjastów mody, m.in. Ada Fijał, Kasia Stankiewicz, Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, Magdalena Mielcarz, Edyta Herbuś, Katarzyna Zielińska, zespół Blue Cafe, Karolina Gilon, Aneta Kręglicka, Joanna Horodyńska oraz wiele znanych stylistek i blogerów modowych.
Produkty marki Gatta znaleźć można na stronie www.gatta.pl
Dodatkowe informacje:
Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma FERAX (właściciel także marki Wola) lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w ponad 130 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Produkty Gatta sprzedawane są na całym świecie.
Obecnie produkty marki Gatta to:
Rajstopy:
• Gatta Classic – szeroka kolekcja klasycznych modeli rajstop i pończoch;
• Gatta Trendy – sezonowe kolekcje rajstop, pończoch i skarpet; kolekcja bogata we wzory i różnorodne motywy zgodnie z obowiązującymi trendami;
• Gatta Funkcja – linia nowoczesnych rajstop o szczególnych właściwościach, które pełnią określone funkcje. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii w zależności od modelu: kształtują sylwetkę, poprawiają krążenie w nogach, wspomagają walkę z cellulitem, podkreślają talię, podnoszą pośladki a także są idealne dla kobiet w ciąży;
Bielizna i odzież:
• Gatta Intimate – kolekcja ekskluzywnej bielizny gorseteryjnej, o wyrafinowanym wzornictwie, wprowadzającej unikalne funkcje, jak na przykład pierwszy na rynku biustonosz double push up;
• Gatta Bodywear basic – klasyczna kolekcja bielizny i odzieży stworzona przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych przygotowana z myślą o doskonałym wyglądzie i dobrym samopoczuciu kobiet;
• Gatta Bodywer trendy – sezonowe kolekcje ubrań zaprojektowanych zgodnie z najmodniejszymi trendami;
• Gatta Active – odzież sportowa dla kobiet i mężczyzn o wyjątkowych właściwościach termicznych, adresowana do osób aktywnych fizycznie oraz bielizna męska.
Więcej informacji o firmie na www.gatta.pl

A to już wiesz?  Jak przygotować skórę do zimy?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy