Kobiecości

Kolekcja Retro by Etam – zadaj szyku w stylu retro… na plaży!

Kolekcja Retro by Etam – zadaj szyku w stylu retro… na plaży!
Warszawa, 12 kwietnia 2018 Kolekcja Retro by Etam – zadaj szyku w stylu retro… na plaży! Majtki z wysokim stanem, wiązania na szyi, biustonosze opaski,

Warszawa, 12 kwietnia 2018

Kolekcja Retro by Etam
– zadaj szyku w stylu retro… na plaży!

Majtki z wysokim stanem, wiązania na szyi, biustonosze opaski, bardotki… Nowa kolekcja strojów kąpielowych Retro francuskiej marki Etam to styl i szyk rodem z lat 50. i 60.

Zadaj szyku w stylu retro! W tym sezonie, jak przystało na prawdziwe pin-ip girls sięgamy po kratkę, groszki i paski. Kolekcja kostiumów Retro by Etam to klasyki stylu vintage: majtki z wysokim stanem, biustonosze opaski oraz bardotki, wiązania na szyi i detale glamour – kokardki, ozdobne guziczki i marszczenia.

Dominującymi kolorami są ponadczasowe biel i czerń, ale w kolekcji nie brakuje również kolorowych nadruków kojarzących się z kostiumami z lat 60.

Kolekcja kostiumów kąpielowych Retro by Etam dostępna jest w salonach stacjonarnych i na www.etam.pl

O marce:

Etam to siła i delikatność francuskiej bielizny. To ponad 100 lat doświadczenia w modzie, wzornictwie made in France, technice i innowacji.
Misją Etam jest, aby dać kobietom siłę, by mogły być sobą, wolne duchem i ciałem.
W ofercie marki znajdują się: bielizna dzienna i nocna, kostiumy kąpielowe, odzież plażowa, akcesoria, rajstopy, legginsy i ubrania sportowe. Klientki mogą skorzystać z profesjonalnego brafittingu przeprowadzanego przez doświadczone konsultantki.
Pełna oferta produktów dostępna jest także online na stronie www.etam.pl

Obserwuj Etam na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EtamPolska
Instagramie: https://instagram.com/etampolska/

A to już wiesz?  2 zasady skutecznej ochrony skóry przed słońcem?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy