Kobiecości

Światowej sławy joginka Kino MacGregor w Polsce

Światowej sławy joginka Kino MacGregor w Polsce
Informacja dla mediów Światowej sławy joginka Kino MacGregor w Polsce Warszawa, 12 sierpnia 2020 r. Kino MacGregor, światowej sławy amerykańska nauczycielka Ashtanga jogi, poprowadzi weekendowe

Informacja dla mediów
Światowej sławy joginka Kino MacGregor w Polsce

Warszawa, 12 sierpnia 2020 r.

Kino MacGregor, światowej sławy amerykańska nauczycielka Ashtanga jogi, poprowadzi weekendowe warsztaty, które odbędą się w połowie września w Warszawie. To niepowtarzalna okazja dla polskich uczniów i instruktorów jogi, aby wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez prawdziwą guru jogi. Misją Kino jest propagowanie na całym świecie jogi, w szczególności jej duchowych aspektów. Prowadzi warsztaty i zajęcia na żywo odwiedzając studentów w różnych zakątkach świata, a także zajęcia online, które stały się popularną i dostępną formą praktyki. Polskie warsztaty z udziałem Kino MacGregor odbędą się w dniach 11-13 września 2020 roku w warszawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ul. Polnej 7a.

Pochodząca z Miami na Florydzie Kino MacGregor praktykuje jogę od ponad 20 lat, regularnie wyjeżdżając do Indii, by stale pogłębiać swoje umiejętności. W swojej praktyce nie skupia się tylko i wyłącznie na fizycznym aspekcie jogi, lecz wiele mówi o tym, jak joga zmieniła jej życie na poziomie duchowym. Jest certyfikowanym instruktorem w stylu Ashtanga, a nauki pobierała u słynnego Śri K. Pattabhi Jois w Mysore w Indiach, twórcy asztanga-jogi; jest jedną z nielicznych osób w USA, które otrzymały prawo do jej nauczania. Jest autorką poczytnych publikacji z zakresu jogi, takich jak: „The Power of Ashtanga Yoga”, „The Power of Ashtanga Yoga II”, „Get Your Yoga On”, „The Yogi Assignment”, oraz „Sacred Fire”. W języku polskim ukazała się książka pt. „Ashtanga – dynamiczna odmiana jogi. Praktyka świadomości ciała, doświadczania spokoju, przypływu energii i lepszego zdrowia.”

– Kino z empatią i radością przekazuje swoją wiedzę i techniki oparte na wieloletnim doświadczeniu. Prawdziwie zaraża pasją do jogi, dlatego tak wiele osób chce brać udział w zajęciach, które prowadzi – wyjaśnia Alina Tyszkiewicz z Be.Well, organizatorka wizyty Kino w Polsce. – Wiem, że w naszym kraju jest bardzo duża grupa osób, które pragną zaznać takiego doświadczenia, jak wspólne warsztaty z Kino MacGregor. To dla nich niezwykłe przeżycie, zarówno fizyczne, jak i duchowe, stąd decyzja, aby zaprosić Kino do Polski na te wyjątkowe warsztaty. Osobiście wzięłam w nich udział swego czasu, a Kino zaraziła mnie tam swoim entuzjazmem i możliwościami – to zupełnie niepowtarzalne doznanie, które chciałabym móc zaproponować innym – dodała Alina Tyszkiewicz.

A to już wiesz?  Na wesele w rajstopach? Można, a nawet trzeba!

Warsztaty z udziałem Kino MaGregor odbędą się w warszawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ul. Polnej 7a. Ich program mam na celu pogłębienie aspektów duchowych jogi, nabycie mocy i poznanie wskazówek związanych z wykonywaniem poszczególnych asan. Wszystkie sesje prowadzone będą przez Kino z humorem i w bardzo przystępny sposób, a obejmować będą m.in. etapy takie jak: Słoneczny Ogień: Powitania Słońca, Magia Ashtanga (Oddech, Postawa, Spojrzenie), Skręć Się Do Swojego Środka, Zrównoważony Umysł – sesja medytacyjna, pełna seria podstawowych zasad Ashtanga, Prawdziwa Moc.

Szczegóły programu oraz możliwości zapisu na warsztaty znajdują się na stronie: https://bewellmoments.com/index.php/be-retreats/spiritual-journey-of-yoga-workshop-with-kino-macgregor
***

Kino MacGregor
Kino MacGregor pochodzi z Miami na Florydzie, najchętniej spędzając czas na plaży ze świeżym kokosem w ręku. Założycielka Omstars, pierwszego na świecie kanału TV poświęconego jodze. Ze swoją misją duchowej mocy dociera do swoich fanów na całym świecie za pośrednictwem Instagrama, który śledzi ponad milion osób, profilu na Facebooku obserwowanego przez ponad 600 tys. osób, oraz filmów na kanale YouTube, który subskrybuje prawie 700 tys. widzów. Jest uznaną na świecie ekspertką w dziedzinie jogi, nauczycielką, mówczynią inspiracyjną, autorką 4 książek, producentką 6 filmów na temat Ashtanga, pisarką, vlogerką, podróżniczką i współzałożycielką Miami Life Center. Jest przekonana, ze wszyscy możemy doświadczyć wspaniałych efektów praktyki i joga jest dla każdego, niezależnie od wieku, sylwetki, pochodzenia.

Więcej informacji:

Home


Facebook: https://www.facebook.com/kinoyoga
Instagram: https://www.instagram.com/kinoyoga/
YouTube: https://www.youtube.com/user/KinoYoga

be.well
be.well to koncepcja stylu życiu uznająca znaczenie podróży w głąb siebie, esencji bycia. Nadrzędnym celem jest transformacja i wzbogacanie życia poprzez jogę, medytację, rytuały ajurwedyczne, a także autentyczne chwile odżywiające ciało i umysł. Koncepcja be.well została stworzona przez Alinę Tyszkiewicz, która chce się dzielić z innymi swoją pasją do samotransformacji za pośrednictwem jogi oraz holistycznego dobrostanu.
Więcej informacji: https://bewellmoments.com/

A to już wiesz?  Letnia aura uciążliwa dla najmłodszych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy