Moda Moda dzieci

Modny powrót do szkoły

Modny powrót do szkoły
Warszawa, 29.08.2014 Informacja prasowa Modny powrót do szkoły Znalezienie odpowiednich ubrań do nauki i stworzenie ciekawych zestawów nie jest trudne. Sztuką jest dobranie kilku niedrogich

Warszawa, 29.08.2014
Informacja prasowa

Modny powrót do szkoły
Znalezienie odpowiednich ubrań do nauki i stworzenie ciekawych zestawów nie jest trudne. Sztuką jest dobranie kilku niedrogich elementów, tak by odświeżyły dziecięcą stylizację i dopasowały ją do najnowszych trenów tego czasu. Skorzystaj z poniższych wskazówek, a Twoja pociecha wróci do szkoły uśmiechnięta i modna!

Przede wszystkim warto zrobić ekspresowy przegląd szafy. Wszystkie rzeczy, które są za małe lub niepotrzebne powinny z niej zniknąć. Po uzyskaniu przestrzeni na nowe zdobycze, dobrze będzie zaplanować zakupy ? sprawdzić budżet i zapisać wszystko co w danej chwili jest niezbędne. Robiąc zakupy myśl praktycznie i graj na wygodę. Nie wybieraj butów, które będą uciskać lub za małego plecaka, tylko dlatego, że tak ten model jest teraz na topie. Czasem wystarczą niewielkie zmiany, by dziecko mogło wyglądać modnie od poniedziałku do piątku. Szalej z akcesoriami, aplikacjami i wzorami. W ostatnim czasie niezwykle pożądany jest:

1. Sportowy casual
Mieszanka klasycznych, dziecięcych zestawów ze sportowymi dodatkami: bluzami, kurtkami, butami. Albo odwrotnie, na dół jeansy i szykowne buty a na górę stylizacji ? sportowy t-shirt. To bardzo mocny trend tej jesieni. I jaki wygodny!

2. Słodka kowbojka
Jeansowa koszula, frędzle i buty typowe dla mieszkańców Dzikiego Zachodu, to absolutna nowość, która pojawia się na ulicach. Wystarczy jeden dodatek tego typu i stylizacja gotowa. Dodatkowy atut to wygoda oraz prostota w tworzeniu idealnego looku. Idealne na jesienny spacer czy rodzinny wyjazd za miasto.

3. Kolorowo i wzorzyście
Tej jesieni króluje krata delikatnie nawiązująca do amerykańskiego folku. Bardzo modne są także florystyczne akcenty, połyskujące tkaniny i pastele. Nie mniej, jeśli wolicie mocniejsze kolory, warto postawić na mocną czerwień, wyrazisty granat i ponadczasową czerń.
Najnowsze kolekcje ubrań już na dobre zagościły w butikach Galerii Mokotów. Wszystkie jesienne trendy można znaleźć w DPAM, Mango i Mothercare.

A to już wiesz?  Kwintesencja kobiecości i doskonałe wzornictwo

DPAM1

DPAM2

DPAM3

DPAM

Kolekcja Downtown Mothercare AW14 - 2

Kolekcja Downtown Mothercare AW14

Kolekcja M61 Mothercare AW14 - 2

Kolekcja M61 Mothercare AW14 - 3

Kolekcja M61 Mothercare AW14 - 5

Mango (2)

Mango (3)

Mango (4)

Mango

***
Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej
z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości
o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy