Kobiecości

Bling Military – nowa kolekcja strojów kąpielowych od Etam Paris

Bling Military – nowa kolekcja strojów kąpielowych od Etam Paris
Warszawa, 1 marca 2018 Odważna i egzotyczna. Taka jest kobieta, która stała się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji strojów kąpielowych Bling Military od Etam Paris.

Warszawa, 1 marca 2018

Odważna i egzotyczna. Taka jest kobieta, która stała się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji strojów kąpielowych Bling Military od Etam Paris. Motywy wojskowe i roślinne, zdobienia w postaci metalowych elementów. Efekt? Jest szykownie i drapieżnie.

Bling, bling
Inspiracją do powstania kolekcji strojów kąpielowych Bling Military są motywy militarne i egzotyczna roślinność. Główną rolę w kolekcji odgrywają detale – metalowe elementy, ozdobne elastyczne taśmy, ozdobne plecy, wiązania. Dominującymi kolorami są: khaki, ceglana czerwień, anyżowy oraz czarny.

Kolekcja bogata jest w różnorodne formy. W kostiumach jednoczęściowych występują miseczki w kształcie trójkątów oraz opasek. Majtki ozdobione są wiązaniami, sportowymi gumkami oraz ściągaczami.

Twarzą lookbooka Etam Paris na lato 2018 jest francuska supermodelka i twarz marki Constance Jablonski.

Kolekcja Etam dostępna jest w salonach stacjonarnych i na www.etam.pl

O marce:

Etam to siła i delikatność francuskiej bielizny. To ponad 100 lat doświadczenia w modzie, wzornictwie made in France, technice i innowacji.
Misją Etam jest, aby dać kobietom siłę, by mogły być sobą, wolne duchem i ciałem.
W ofercie marki znajdują się: bielizna dzienna i nocna, kostiumy kąpielowe, odzież plażowa, akcesoria, rajstopy, legginsy i ubrania sportowe. Klientki mogą skorzystać z profesjonalnego brafittingu przeprowadzanego przez doświadczone konsultantki.
Pełna oferta produktów dostępna jest także online na stronie www.etam.pl

Obserwuj Etam na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EtamPolska
Instagramie: https://instagram.com/etampolska/

A to już wiesz?  Kiedy chłopcy noszą bokserki, mężczyźni noszą SAXXy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy