Kobiecości

Kosmetyk ALKEMIE odkryciem roku ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS

Kosmetyk ALKEMIE odkryciem roku ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS
Informacja prasowa Łódź, 21 marca 2019 Kosmetyk ALKEMIE odkryciem roku ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS Drop of Sunshine marki ALKEMIE otrzymał od polskiej redakcji ELLE tytuł

Informacja prasowa
Łódź, 21 marca 2019

Kosmetyk ALKEMIE odkryciem roku ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS

Drop of Sunshine marki ALKEMIE otrzymał od polskiej redakcji ELLE tytuł „Odkrycia roku” ELLE International Beauty Awards! To międzynarodowy plebiscyt, w którym redaktorki magazynu ELLE z różnych krajów testują i wybierają najlepsze kosmetyki świata w 13 kategoriach. W tym roku jednym z nich okazał się produkt polskiej marki ALKEMIE!

Drop of Sunshine
To bogate masło regenerująco-brązujące do ciała. Hamuje ono fotostarzenie skóry, regeneruje ją, uelastycznia i nawilża. Działa kojąco i łagodzi podrażnienia posłoneczne. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób dbających o ładny koloryt skóry oraz często przebywających na słońcu. Zapewnia wielokierunkową, aktywną pielęgnację. Posiada przyjemną, aksamitną konsystencję. Dzięki zawartości kompleksu aktywnego Lys’Sun hamuje degradację elastyny i rekonstruuje jej włókna, przywracając skórze właściwą jędrność i sprężystość.

Uzasadnienie przyznania nagrody
Jury, testując produkt Alkemie nie miało wątpliwości, że tytuł „Odkrycia roku” w plebiscycie ELLE International Beauty Awards 2019 powinien przypaść właśnie masłu Drop of Sunshine. Okazało się ono bowiem redakcyjnym hitem. Zdaniem redakcji to kosmetyk na najwyższym, światowym poziomie.

„Jesteśmy niezwykle dumni z przyznanej nagrody i bardzo szczęśliwi, że nasze masło Drop of Sunshine znalazło się w tak zacnym gronie. Wierzymy, że kosmetyk powinien być swoistym pokarmem dla skóry, więc w naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze surowce, pochodzące ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, których skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi. Jednym słowem tworzymy produkty, których sami chcielibyśmy używać i cieszymy się, że zostało to docenione przez jury konkursu” – powiedziała Justyna Żukowska-Bodnar, twórczyni marki Alkemie.

O konkursie
Redaktorki i redaktorzy 42 edycji ELLE przetestowali blisko setkę produktów do pielęgnacji twarzy, do włosów czy makijażu. Sprawdzali, jak radzą sobie one w różnych sytuacjach i czy rzeczywiście działają. Studiowali składy, aplikowali codziennie i robili skrupulatne notatki. Następnie wybrali te najlepsze. Wśród nominowanych znalazło się aż 37 polskich kosmetyków, jednak to właśnie Drop of Sunshine marki Alkemie otrzymał od polskiej redakcji ELLE tytuł „Odkrycia roku”.

A to już wiesz?  Bling Military - nowa kolekcja strojów kąpielowych od Etam Paris

Justyna Żukowska-Bodnar

Justyna Żukowska-Bodnar – współwłaścicielka 3 marek kosmetycznych: MomMe, Baby EcoLogica oraz Alkemie. Od 17 lat związana z branżą kosmetyczną i SPA. Jej specjalizacje to kosmetologia, promocja zdrowia, pedagogika i edukacja zdrowotna. Wieloletni wykładowca, twórca programów szkoleniowych oraz autorskich masaży i rytuałów zabiegowych. Praktyk, który lubi uczyć się od najlepszych. Autorka wielu publikacji w prasie branżowej i lifestylowej. Twórca pierwszego w Polsce SPA dla wegetarian i wegan oraz dwukrotnie nagrodzonego SPA PRESTIGE AWARDS najlepszego programu Femi and Baby SPA.

Dodatkowe informacje:

Alkemie to zupełnie nowy wymiar kosmetyki naturalnej. Połączenie wiekowych tradycji, wiedzy zielarzy czy uzdrowicieli, profesorów botaniki, chemii i fizyki z najnowszymi odkryciami kosmetologii.
W kosmetykach Alkemie wykorzystywane są wyłącznie najnowocześniejsze surowce, pochodzące ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, których skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi.
Twórcy marki Alkemie od 17 lat zajmują się branżą kosmetyczną, a od 10 produkcją kosmetyków na rynek profesjonalny i detaliczny. Stworzyli mnóstwo produktów i zabiegów, z których wiele zostało docenione przez grono specjalistów i wielokrotnie nagrodzone za innowacyjność i skuteczność działania.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.alkemie.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy