Kobiecości

Pierwsza edycja targów Glow Fashion w Zamku Topacz Resort & Art SPA

Pierwsza edycja targów Glow Fashion w Zamku Topacz Resort & Art SPA
Informacja prasowa Wrocław, 22 marca 2018 r. Pierwsza edycja targów Glow Fashion w Zamku Topacz Resort & Art SPA W miniony weekend po raz pierwszy

Informacja prasowa
Wrocław, 22 marca 2018 r.

Pierwsza edycja targów Glow Fashion w Zamku Topacz Resort & Art SPA
W miniony weekend po raz pierwszy odbyły się targi Glow Fashion, podczas których zostały zaprezentowane krajowe marki odzieżowe, biżuteryjne i akcesoriów. Wydarzenie miało miejsce 17 i 18 marca w hotelu Zamek Topacz Resort & Art SPA. Gościem specjalnym targów była Maja Sablewska, czyli znana doradczyni wizerunkowa, prowadząca programy na temat mody.
Glow Fashion to pierwsze tego typu targi stylu, których głównym celem jest promowanie mody niezależnej w Polsce. Podczas wydarzenia zostali zaprezentowani krajowi projektanci odzieży, biżuterii oraz akcesoriów. Glow Fashion rozszerzyło formułę klasycznych targów i otworzyło się również na prezentowanie kreatorów designu i architektury, fotografów modowych, studia fryzur czy makijażu. Podczas wystąpień pokazano uczestnikom, że kupowanie od polskich projektantów i producentów jest warte swojej ceny.
Goście specjalni wZamku Topacz
W sobotę, 17 marca w Sali Balowej w Zamku Topacz Resort & SPA, przy okazji targów Glow Fashion, zostały zorganizowane Warsztaty Cooltury, które poprowadziła znana, modowa ekspertka Maja Sablewska. Stylistka wygłosiła interesujący wykład na temat modowych trendów, których nie powinno zabraknąć w naszych wiosennych stylizacjach. Po wystąpieniu uczestnicy targów mieli okazję porozmawiać z gwiazdą i zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Kolejnym gościem specjalnym targów była blogerka Shiny Syl, która w niedzielę, 18 marca poprowadziła warsztaty dla młodej widowni i fanów DIY. Blogerka pokazywała, w jaki sposób można przerabiać ubrania za pomocą domowych sposób, aby nadać im nowego, ciekawego stylu.

Zamek Topacz – miejsce szyte na miarę potrzeb
Tego typu wydarzenia odbywają się w Zamku Topacz niezwykle często. Co więcej, obiekt to nie tylko czterogwiazdkowy hotel oraz centrum konferencyjne, ale także ogrodzony kompleks budynków wraz z otaczającym go 50 ha parkiem historycznym. Teren ten posiada zaplecze techniczne i infrastrukturę do organizacji masowych imprez plenerowych, koncertów i pikników nawet dla kilku tysięcy uczestników.
W Zamku Topacz bardzo często organizujemy duże imprezy, takie jak ogólnopolskie konferencje, ale także małe eventy, jak firmowe szkolenia Jest to możliwe, dzięki temu, że mamy do dyspozycji 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości, a także ogromną przestrzeń zewnętrzną– powiedziała Patrycja Dawgiert, Marketing Manager w Zamku Topacz
Targi Glow Fashion odbywały się w zamkowej Sali Balowej, której powierzchnia liczy 615 m2. To miejsce wyróżnia elegancki, a jednocześnie ciepły wystrój. Sala może pomieścić nawet 500 osób.
Więcej informacji na temat Zamku Topacz można znaleźć na stronie www.zamektopacz.pl
O Zamku Topacz
Zamek Topacz to jeden z niewielu historycznych obiektów zamkowych na Dolnym Śląsku, który został zaadaptowany na czterogwiazdkowy hotel z pełnym zapleczem konferencyjno-eventowym. Hotel posiada 64 eleganckie pokoje, 5 sal konferencyjnych i bankietowych oraz dwie restauracje. Otacza go 50- hektarowy teren, oferujący mnóstwo atrakcji rekreacyjnych i sportowych, na którym znajduje się także Muzeum Motoryzacji.

A to już wiesz?  Hit sezonu: dominujące wzory. Jak je nosić, by nie zrobić sobie krzywdy?

W marcu 2016 roku uruchomiony został najważniejszy element kompleksu hotelowego – Zamku Topacz, w znajduje się wykwintna restauracja, prowadzona przez doświadczonych szefów kuchni. Obiekt posiada nowocześnie urządzone pokoje spełniające najwyższe kryteria oraz salę konferencyjną z kominkiem i indywidualnym tarasem. W podziemiach zamku znajduje się także butikowe SPA i strefa Wellness, a także zewnętrze jacuzzi z kominkiem.

Zamek położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta w miejscowości Ślęza.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy