Kobiecości

Nie tylko ramoneska Zobacz najmodniejsze skórzane kurtki tego sezonu!

Nie tylko ramoneska Zobacz najmodniejsze skórzane kurtki tego sezonu!
Materiały prasowe, czerwiec 2020 r. Nie tylko ramoneska Zobacz najmodniejsze skórzane kurtki tego sezonu! Kurtki z naturalnej skóry świetnie sprawdzają się o każdej porze roku.

Materiały prasowe, czerwiec 2020 r.

Nie tylko ramoneska
Zobacz najmodniejsze skórzane kurtki tego sezonu!

Kurtki z naturalnej skóry świetnie sprawdzają się o każdej porze roku. Jesienią przede wszystkim chronią przed chłodem, wiosną przyjmują rolę efektownej ozdoby codziennych stylizacji. W kolekcji OCHNIK wiosna-lato 2020 znajdziecie całą gamę lekkich skórzanych kurtek, idealnych na wiosenne i letnie dni.

Romantycznie i kolorowo
W słoneczne, wiosenno-letnie dni szczególnie chętnie wybieramy spokojne i stonowane barwy ziemi. Prym wiodą kurtki w beżach, szarościach i camelowych brązach, które narzucone na T-shirt czy sukienkę świetnie uzupełniają lekki, wiosenny look. Miłośniczki bardziej zdecydowanych kolorów sięgają natomiast po kurtki w wyrazistej czerwieni, soczystej cytrynie czy intensywnym błękicie. Takie propozycje wcale nie muszą wyglądać krzykliwie. Wręcz przeciwnie – jeśli pozostałe elementy naszej stylizacji bazują na neutralnych barwach, mamy szansę na stworzenie modnego zestawu, obok którego nie da się przejść obojętnie!

Królowa jest tylko jedna
Czy wiecie, że legendarna ramoneska ma już prawie 100 lat? Ten model trudno pomylić z innymi, a do tego zawsze wygląda uroczo i efektownie! Podwójne klapy nabijane metalowymi ćwiekami, zapięcie na asymetryczny zamek oraz szeroki pas na wysokości bioder – wszystkie te elementy sprawiają, że kurtka nabiera oryginalnego, modnego charateru. Drugiego równie stylowego modelu trudno by szukać! Najpopularniejsze są oczywiście czarne ramoneski, jednak wiosną czy latem śmiało możecie sobie pozwolić na odrobinę fantazji!

Inwestycja, która się opłaca!
Skórzana kurtka to co prawda dość spory wydatek, jednak warto w nią zainwestować. Okazji, aby ją nosić, znajdziecie naprawdę wiele. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi sprawdzi się nie tylko podczas wieczornego wyjścia do klubu, romantycznej randki z ukochanym czy popołudniowego spaceru na deptaku, ale również jako stylowe uzupełnienie mniej formalnego, biurowego looku. Najbardziej popularne modele znajdziecie w w salonach oraz sklepie internetowym OCHNIK (www.ochnik.com). Ceny już od 499,90 zł!

A to już wiesz?  5 sposobów jak zadbać o siebie latem!

Zdjęcia kolekcji WL 2020 dostępne są pod poniższym linkiem:
https://1drv.ms/u/s!Au3GCNBML8uMtWu6HDjAeG05qRpq?e=jLf8m2

**
OCHNIK to polska firma z 30-letnią tradycją posiadająca sieć 102 salonów firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy