Œwiat Kobiety takiej jak Ty

Wiesz dlaczego wiem czego Ci potrzeba?
Bo też jestem kobietą i mam takie same problemy jak Ty.

Jak zrobić dobry makijaż?

Jak zrobić dobry makijaż?
Foto: Jak zrobić dobry makijaż?

Każda kobieta powinna potrafić zrobić makijaż, nawet, jeżeli nie potrzebuje robić go na co dzień. Być może jednak będzie potrzebowała pomalować się, i co wtedy? Jeżeli jesteś młoda, pamiętaj, aby zbyt często się nie malować i bez potrzeby nie używać pudru.


Latem, kiedy jesteś opalona, być może nie potrzebujesz malować się wcale. Jedynie to, co możesz i powinnaś zrobić, to smarować twarz i usta kremem w filtrem UV.


Makijaż zaczynasz od ukrycia czer...

Czytaj więcej

Zdrowa dieta

Zdrowa dieta
Foto: Owoce i warzywa to podstawa

Zdrowa dieta to taka, która dostarcza organizmowi składników odżywczych, które są nieodzowne dla utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej oraz samopoczucia. Jest to zazwyczaj dieta urozmaicona, bogata w owoce i warzywa oraz produkty pełnoziarniste, a także ograniczająca spożycie produktów bogatych w nasycone kwasy tłuszczowe i kwasy trans. Ważne jest również, aby dieta sprawiała przyjemność! W nasze otwarej książce kucharskiej zdrowe diety

Forum i komentarze

  • Teamty intymne

  • My Kobiety

Feminizm (od łac. femina - kobieta) to ideologia i ruch społeczny związany z ruchem równouprawnienia kobiet. Istnieje wiele odmian feminizmu, ze względu na różnice (głównie etniczne i polityczne) między jego zwolennikami oraz z powodu zmian światopoglądowych, jakie zachodzą w samym ruchu feministycznym. Dzisiaj pod pojęciem feminizmu rozumie się przede wszystkim nowy ruch feministyczny, który rozpoczął się około 1968 roku.

Jesteśmy z Tobą. Promujmy kulturę kobiecą (na przykład: muzyka, sztuki plastyczne, poezja, nauka, medycyna) jako przeciwwagę dla sformalizowanych struktur i autorytaryzmu.

September 2006
M T W T F S S
« Oct    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930